ADK – systém, který ví jak na to!

ADK – systém, který ví jak na to!

Datum: 7.10.2017

Uteklo to jako voda a zase se blíží zima a s ní spojený konec roku. Pro někoho dobrá zpráva, pro někoho nikoliv, jedno ale víme jistě. Právě teď je ten správný čas na výběr plánovacího diáře pro rok 2018.

V našem e-shopu se již delší dobu můžete setkávat s diáři se systémem ADK. Málokdo však ví, v čem se skrývají výhody tohoto plánovacího systému a jak jej efektivně využívat. Nespornou výhodou je jeho individuálnost. Uživatel si může dokonale přizpůsobit plánování svých financí, pracovních záležitostí, ale i volného času. Pomocí tohoto univerzálního systému tak skvěle zvládnete svůj time management, který je v dnešní uspěchané době bezesporu velmi důležitým elementem v našich životech. Základem správného plánování je umění rozplánovat velmi krátký časový interval, a to vše diáře se systémem ADK umožňují.

Skvělou zprávou je, že nyní můžete tyto oblíbené a žádané diáře v našem e-shopu zakoupit se slevou!

Například ADK PARADOX 2018 ve formátu A5 nabízíme za skvělou cenu 3 298 Kč (bez DPH). Tento diář nenese své jméno jen tak pro nic za nic. Umožňuje paradoxní spojení papíru a elektroniky, a tak se součástí diáře může stát tablet, pomocí kterého zůstáváte ve spojení s celým světem. Jeho kožený obal vás nadchne a moderní zbarvení již přiměje k tomu, abyste si ho také pořídili.

Zájemce o přepychové diáře může potěšit i ADK SENÁTOR (3 248 Kč bez DPH), který disponuje luxusními zipovými deskami, nebo unikátní diář ADK NEWCLASSIC (3 133 Kč bez DPH) designovaný renomovaným studiem NOVAGUE.

ADK CLASSIC, CLASSIC XL a CLASSIC SLIM jsou plánovací diáře umístěné v nádherných kožených deskách, s možností precizního denního plánování a výběrem menší, či větší mechaniky dle individuálních potřeb uživatele. Tento typ diářů zakoupíte již od 2 968 Kč (bez DPH).

Pokud hledáte diář s nevšedním barevným vzhledem, pak je tou správnou volbou ADK FINESA6. Jeho praktický formát A6 a povedená imitace kůže způsobily jeho velkou oblíbenost u našich zákazníků. Aktuální cena je 1099 Kč (bez DPH).

Pro méně náročné uživatele doporučujeme ADK PRAKTIK 5 (819 Kč bez DPH) – diář formátu A5 s týdenním plánováním je vyroben ze syntetického materiálu a nabízíme jej v různých barevných provedeních. Hodí se tedy jak pro muže, tak pro ženy.

Součástí akční nabídky je také ADK FINTA (373 Kč bez DPH) ze špičkové italské kůže s týdenním plánováním. Jeho pestrobarevné kombinace z něho vytvářejí nevšední doplněk, který vám budou všichni závidět!

Neváhejte, kompletní nabídku, včetně náhradních náplní všech formátů najdete na webu našeho e-shopu. Diáře doporučujeme také jako luxusní dárky pro vaše obchodní partnery, či rodinné příslušníky.

Těšíme se na Váš nákup,
Tým Ambra.


Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Sedliště 398
739 36 Sedliště

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Odběr novinek
Editace, odhlášení

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2024, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.