Kovové regály: Teplota stoupá, ceny klesají

Kovové regály: Teplota stoupá, ceny klesají

Datum:27.5.2015

Před krátkým časem získal náš e-shop, na jehož inovacích nepřetržitě pracujeme, prestižní certifikát „Ověřeno zákazníky“. A protože tím naše úsilí rozhodně nekončí, ba naopak, chceme ukázat, že tento certifikát nám náleží právem, rozhodli jsme se naše vážené zákazníky překvapit novou slevovou akcí. Tentokrát jsme z našeho sortimentu vybrali oblíbené bezšroubové kovové regály, které budou nyní k dispozici až s 40% slevou! Mezi jejich přednosti patří především velmi snadná a časově nenáročná instalace, což celá řada uživatelů jistě ocení. Na všechny se pak také vztahuje dlouhodobá záruka - 5 let. A o jaké regály se konkrétně jedná?

DRUMY

Tento montovaný pozinkovaný regál nyní v e-shopu najdete za skvělých 559 Kč (bez DPH). Je určen především pro méně náročné uživatele, kteří nevyžadují příliš velkou nosnost jednotlivých polic.

MISTRAL

Mezi zákazníky se těší veliké oblibě. Celokovové provedení zaručuje vysokou fyzickou odolnost, která je jistě vítána v nejrůznějších typech skladů a výrobních hal. Hodí se však také do garáže, či zahradního domku. Za tento regálový systém se čtyřmi policemi nyní zaplatíte pouhých 510 Kč (bez DPH), v případě pěti polic pak 560 Kč (bez DPH).

NAHOMI

Vysokozátěžový regál, který jen tak něco nepoloží! Nosnost jedné dřevotřískové police dosahuje až 375 kg (deklarováno 250 kg). Nedílnou součástí jsou vysoce odolné kovové komponenty, díky kterým regálový systém získává stabilitu a pevnost. Aktuálně nabízíme regál NAHOMI ve více provedeních a barevných variantách a za cenu od 770 Kč (bez DPH).

RM6

Regál doporučujeme zejména do archivů, kanceláří, či prodejen. Charakteristickým rysem regálu Rival je specifická konstrukce nosníků, která je uzpůsobena k maximalizaci světlé výšky mezi jednotlivými regály. Celý systém v bílé barvě a s pěti policemi nabízíme za 1290 Kč (bez DPH).

LONG

Komu nestačí NAHOMI, je tady LONG s nosností až 480 kg! Vybírat lze mezi modrým a bílým provedením. A cena? Neuvěřitelných 1405 Kč (bez DPH) za systém se třemi policemi.


Nezapomeňte nás sledovat na facebooku  a v případě jakýkoliv dotazů neváhejte kontaktovat zákaznický servis. Veškeré technické údaje o zboží a doplňkové informace najdete na stránkách e-shopu.

Váš tým Ambra


Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094
738 01 Frýdek-Místek

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

AMBRA - Group, s.r.o. na Biano CZ
Odběr novinek
Editace, odhlášení
Sběrače dešťové vody

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2019, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jsou sdíleny se společností Google (Analytics). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací