Poděkování našim zákazníkům za rok 2022!

Poděkování našim zákazníkům za rok 2022!

Datum: 21.12.2022

Vážení zákazníci, milí přátelé,

dovolte nám, abychom velmi poděkovali všem našim novým i stálým zákazníkům za přízeň. Hluboce si ji vážíme, neboť dobře víme, že bez stálých a věrných zákazníků bychom nemohli existovat.

Rok 2022 byl hodně ovlivněn děním za našimi hranicemi a energetickou krizí, která měla přímý i nepřímý vliv na chod naší firmy. Ovlivněna tím byla neustálá regulace cen a nevyžádané posuny dodávek produktů. Ale právě díky Vám všem jsme tento složitý rok zvládli. Nadále je naším cílem, a zároveň předsevzetím do nadcházejícího roku, intenzivněji pokračovat v usilovné práci vedoucí ke zlepšování našich služeb.

Pro nadcházející rok jsme pro Vás připravili mnoho novinek v našem sortimentu! Práce nad nabídkou zboží je neustálý proces, aby každý zákazník našel, co právě hledá. V příštím roce máme za cíl přizpůsobit naše stránky mobilním telefonům a usnadnit Vám vyhledávaní, díky filtrování zboží.

V roce 2023 budeme stále usilovně pracovat na tom, abychom naším klientům nabídli uživatelsky přívětivé prostředí e-shopu, ve kterém se objeví mnoho lákavých nabídek a akčních slev. Stále pracujeme na vývoji, abychom drželi krok s nejmodernějšími trendy. Budeme rádi, když od nás budete vždy odcházet spokojeni.

Všem našim zákazníkům i partnerům děkujeme za přízeň a přejeme krásné a pohodové vánoční svátky plné lásky, přátelství a porozumění.

Na shledanou a těšíme se na Vás v příštím roce…

Se srdečným pozdravem Váš tým Ambra.


Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Sedliště 398
739 36 Sedliště

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Odběr novinek
Editace, odhlášení

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2023, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.