PODZIMNÍ SOUTĚŽ S AMBROU

PODZIMNÍ SOUTĚŽ S AMBROU

Datum: 6.10.2016

Chmurné podzimní počasí již zřejmě definitivně vystřídalo krásně teplé léto a my v Ambře jsme si lámali hlavu s tím, jak vám tyto dny alespoň trochu zpříjemnit. Nejrůznějších slev a výhodných nabídek již bylo mnoho, a tak jsme se rozhodli, že se nebudeme držet při zemi a rozdáme něco zadarmo!

Vymysleli jsme pro vás jednoduchou podzimní soutěž, se kterou si alespoň trochu léto ještě připomeneme a zavzpomínáme, jak nám bylo u vody nebo na horách krásně. Jak se tedy do soutěže zapojit? Není nic jednoduššího…

Stačí, abyste měli svůj účet na facebooku, dále je potřeba navštívit náš profil AMBRA e-shop, kde najdete odkaz na soutěž v podobě námi vložené fotografie s popisem „zasoutěžte si s námi“. Soutěž sdílejte na vašem profilu a do komentářů pod fotografii, nebo do soukromé zprávy nám napište, jaké zajímavé místo jste se svými blízkými letos v létě navštívili a podělte se s námi o všechny zážitky.

Soutěž ukončíme 13. října v pravé poledne a vybereme ze všech soutěžících jednoho šťastlivce, který bude mít možnost výběru mezi hodnotnými praktickými balíčky s cenami.

I když víme, že vyhrát může pouze jeden, doufáme, že si rádi zasoutěžíte už jenom proto, že můžete od ostatních nasbírat cenné tipy na místa k překrásné dovolené, nebo jen na krátké rodinné výlety.

Tak šup šup na facebook, balíčky už čekají na svého nového majitele!


Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Sedliště 398
739 36 Sedliště

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Odběr novinek
Editace, odhlášení

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2023, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.