Slevy kancelářské techniky a dárek zdarma!

Slevy kancelářské techniky a dárek zdarma!

Datum:5.11.2014

Venku padá listí, nám zase ceny. Se začátkem listopadu jsme si pro Vás připravili další várku neodolatelných slev, díky kterým můžete v našem e-shopu nakoupit ještě výhodněji, než když předtím. Tentokrát si přijdou na své milovníci vybrané kancelářské techniky. Využijte příležitosti k nákupu malých, ale šikovných pomocníků, kteří Vám nabízí své kvalitní služby pro Vaší kancelář.

V akčním zboží nyní najdete například magnetickou tabuli NOBO CLASSIC Steel. Jedná se o velmi praktickou, fixem popisovatelnou tabuli, na jejichž povrch Vám dáme záruku neskutečných 10 let! Je možné ji zakoupit celkem ve třech rozměrech - 60 x 45, 90 x 60 a 120 x 90 cm a je pouze na Vás, zda montáž provedete svisle, nebo podélně, obojí je možné. Navíc, pokud uvažujete o koupi vícero kusů, určitě budete potěšeni naší speciální akcí, kde Vám dáme 3+1 výrobek zdarma!!!

Mezi námi vybrané akční produkty se dostaly také skartovačky, které uvítá každý, jehož kancelář překypuje zbytečnými archy papíru. Skartovačky umožní se nepotřebných dat efektivně zbavit a zamezí jejich následnému zneužití. Vyberte si ze dvou modelů tak, aby vyhovoval právě Vašim požadavkům! Oba modely disponují šíří vstupu 230 mm, objemem nádoby 32 l a rozměry 584 x 270 x 535 mm. Liší se typem skartace a počtem papírů, které lze zpracovávat najednou. Při nákupu od nás navíc zdarma obdržíte stylovou tašku, vhodnou do práce i pro volný čas.

 


Akční nabídka laminátorů bude nepochybně zajímat ty, kteří se důležitých dat nechtějí zbavovat, ale naopak je pečlivě uchovávat. Na výběr je opět z 2 základních typů, které se liší především formátem – A3, nebo A4. Laminátor GBC FUSION 1100L s rychlostí laminace 330 mm/min se dostane do pohotovostního režimu do 4-5 minut podle zvoleného formátu. Typ GBC FUSION 3000L je určen do náročnějších podmínek. Nejen, že má vyšší výkon, má zcela jistě i propracovanější design. Do pohotovostního režimu se dostane do 2 minut a laminuje rychlostí 500 – 800 mm/min. A k zásilce Vám Ambra do balíčku jako bonus zabalí 100ks kvalitních laminovacích folií!

Závěrem bychom Vám chtěli představit akční kroužkové vazače. A jak už jistě tušíte, můžete si vybrat mezi dvěma druhy. Důležitým parametrem, ve kterém se liší, je nepochybně kapacita vazby, kde je možné se rozhodnout mezi přístrojem, který zvládne až 160, nebo 185 stran.

Veškeré technické údaje a parametry týkající se vybrané kancelářské techniky najdete na našich webových stránkách, nebo se neváhejte zeptat přímo on-line.

Nenechte si uniknout ani další nabídky, které pro Vás Ambra Group neustále připravuje. Vánoce se pomalu, ale jistě blíží, a tak je potřeba poohlédnout se po dárcích pro naše nejbližší. Prohlédněte si náš katalog a vyberte si ještě dnes!


Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094
738 01 Frýdek-Místek

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

AMBRA - Group, s.r.o. na Biano CZ
Odběr novinek
Editace, odhlášení
Sběrače dešťové vody

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2019, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jsou sdíleny se společností Google (Analytics). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací