Speciální popisovače PAINTSTIK

Hledáte-li popisovač na kov nebo jakýkoli jiný povrch, z naší nabídky si určitě vyberete.Speciální tuhé průmyslové popisovače PAINTSTIK jsou vhodné pro přímé popisování materiálů s různými povrchy. Veškeré popisovače jsou odolné UV záření a povětrnostním vlivům.


Typ B je vhodný pro veškeré studené povrchy: hladké i drsné, rezavé či špinavé, mastné i mokré. Vybrat si můžete z široké nabídky barev.

Typ E najde své uplatnění především v prostorech s nedostatkem světla, jelikož obsahuje barvu pro lepší viditelnost. Vyráběn je ve čtyřech barvách.

Typ F je výjimečný obsahem signální barvy. Značit můžete kov, sklo, dřevo, beton, plast, karton či gumu. Díky fluorescenční barvě bude značení ve tmě zářit. Na výběr je z několika barev.

Typ P poslouží pro značení ocele před procesem galvanizace. V mořící lázni dojde ke kompletnímu odstranění značky, takže se v procesu galvanizace nijak neprojeví.


Kromě speciálních nabízíme i další průmyslové popisovače nebo razidla či kovové šablony. Máme vše pro kovovýrobu a kovozpracovatelský průmysl, svářecí a zámečnické dílny nebo dřevovýrobu.

  • Nejprodávanější
  • Novinky
Řazení:

Nahoru

Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094
738 01 Frýdek-Místek

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

AMBRA - Group, s.r.o. na Biano CZ
Odběr novinek
Editace, odhlášení
Sběrače dešťové vody

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2019, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jsou sdíleny se společností Google (Analytics). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací