Testery a počítačky bankovek

Setkáváte se denně s bankovkami, počítáte je, kontrolujete, zda se nejedná o padělky, tedy o falešné bankovky? Pak si určitě pečlivě prohlédněte naši nabídku. Tester bankovek je dnes už zcela běžná pomůcka pro odhalování falešných peněz. Testery bankovek se používají jako pomůcka ke kontrole ochranných prvků bankovek.Na pomoc může přijít UV svítilna, která spolehlivě zkontroluje pravost symbolů na bankovkách, nebo viditelně prosvítí všechny vodoznaky. V souvislosti s UV svítilnou najdete v našem e-shopu také praktický fix, který je viditelný pouze při UV záření. Můžete pak snadno identifikovat ztracené bankovky, nebo jakékoliv jiné předměty.


Počítačka bankovek je nenáročné zařízení, které bleskově spočítá větší obnos peněz. Je vhodná pro nejběžnější měny, jako je dolar, euro, nebo česká koruna. Některé typy dokáží také zkontrolovat přesný rozměr bankovek a dávkovat požadované množství peněz.

  • Nejprodávanější
  • Novinky
Řazení:

Nahoru

Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094
738 01 Frýdek-Místek

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

AMBRA - Group, s.r.o. na Biano CZ
Odběr novinek
Editace, odhlášení
Sběrače dešťové vody

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2019, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jsou sdíleny se společností Google (Analytics). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací