Balící pásky a jejich využití

Balící pásky a jejich využití

Datum: 18.8.2016

Balící pásky jsou užitečnými pomocníky při expedici různě objemných balíků a v dnešním logisticky náročném světě jsou již téměř nepostradatelnou součástí každého skladu. Na trhu je hned několik variant lišících se zejména materiálem, způsobem výroby a tedy i cenou. Každá páska je ale určena pro mírně odlišné použití, a tak v tomto případě nemusí být cena tou, co rozhoduje při jejím nákupu. V našem e-shopu Vám vázací pásky nabízíme ve 3 provedeních. • Vázací pásky (PES)

  Jedná se o polyesterové nesvařitelné pásky s vysokou pevností v tahu. Jsou vyráběny ve dvou variantách – s podélnými vlákny (WG) a příčně pletené (GW). K jejich spojení se využívá tzv. drátěných spon. Díky své ohebnosti nepoškozují zajištěný materiál, a proto je doporučujeme k ukotvení nákladu v dopravních prostředcích. Nakupují se většinou navinuté a ve srovnání s ocelovými páskami jsou levnější, ale také ekologičtější alternativou.


 • Vázací pásky (PP)

  Tento speciální typ pásky se hodí zejména do dřevařského a stavebního průmyslu. Zkratka PP označuje polypropylenové provedení, díky němuž má páska vysokou vnitřní paměť, která je užitečná při přepravě nákladu měnícího svůj objem například z důvodu vysychání, sesedání apod. Spoje se provádějí podobně jako u PES sponami, určenými speciálně pro PP pásky, nebo lze zvolit svár.


 • Ocelové pásky

  Dalo by se říci, že jsou „služebně nejstarší“. Jejich použití je postupně potlačováno a nahrazováno moderními PES a PP páskami, které jsou nejen šetrnější k životnímu prostředí, ale také menší zátěží pro zákazníkovu peněženku. Na trhu však mají stále své místo i uplatnění – například při zajištění betonových bloků.

Na našem e-shopu můžete nakoupit například praktické napínače sloužící k předpětí pásky, a tedy k lepší a spolehlivější fixaci, dále odvíječe pro snadnější manipulaci a nechybí ani materiálově variabilní spony, které zajišťují maximálně spolehlivé ukotvení při použití s vhodnou páskou.

Těšíme se na Váš nákup, se kterým Vám v případě potřeby rádi pomůžeme.
Váš tým Ambra


Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Sedliště 398
739 36 Sedliště

 • IČ: 25379887
 • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Odběr novinek
Editace, odhlášení

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2023, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.