DOPRAVA ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA

Datum: 22.3.2015

Jak jste si již určitě mohli všimnout, na stránkách našeho e-shopu katalog.ambra.cz se Vás, tedy našich milých zákazníku, neustále ptáme na názor, který nám můžete vyjádřit pomocí jednoduché ankety, popřípadě nám ho můžete zasílat e-mailem příslušnému oddělení. Ptáme se, co by se dalo zlepšit, nebo změnit tak, aby to přispělo k Vaší spokojenosti a radosti z realizovaných nákupů. Výsledky z těchto anketních otázek pak pečlivě evidujeme, zkoumáme a snažíme se v co nejkratším možném čase udělat vše proto, abychom Vám vyhověli.


Při první analýze sesbíraných názorů a odpovědí jsme došli k faktu, že se nejčastěji naší zákazníci vyjadřovali k problematice dopravy objednaného zboží, konkrétně k ceníku. Ve světě internetového nakupování již není žádnou zvláštností, když e-shopy nabízí dopravu zdarma k nákupu za určitou částku. Jelikož rozhodně nechceme zůstat pozadu, ba naopak chceme být stále o krok napřed, přicházíme s velmi příjemnou novinkou, kterou zcela jistě oceníte! Od konce března 2015 (23.3.2015) zavádíme DOPRAVU ZDARMA s nákupem nad 1500 Kč (bez DPH).

Pro naše stálé zákazníky to tedy bude představovat významnou úsporu financí, které mohou utratit i mnohem efektivnějším způsobem. Společnost AMBRA si pouze vyhrazuje možnost individuálního zaúčtování dopravy za nadmíru těžké a objemnější zboží.

Cenu dopravy budeme účtovat u položek
zboží nebo celé objednávky přesahující hmotnost 75 kg a zboží nadměrného rozměru. U zboží v hodnotě nad 1500,- bez DPH a  běžných rozměrů naleznete ikonu .

Doufáme, že se nám touto novinkou podařilo ukázat, že si našich zákazníků vážíme a jejich názor nám není vůbec lhostejný. Zároveň ale rozhodně s těmito příjemnými změnami nekončíme. I nadále chceme znát Vaše názory, podněty a připomínky, za které Vám předem děkujeme. Jsme tady pro Vás a tvorba příjemného prostředí pro pohodlný nákup z domova je pro nás úkolem číslo 1. Budeme moc rádi, když se o nás zmíníte i před Vašimi přáteli, nebo kolegy z práce.

Váš tým AMBRA


Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Sedliště 398
739 36 Sedliště

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Odběr novinek
Editace, odhlášení

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2024, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.