O společnosti Ambra

PROČ MY? PROTOŽE TO UMÍME!


AMBRA –Group, s.r.o. není na trhu žádným nováčkem. Pečlivě vybraný a sehraný tým kolegů vytváří již řadu let skvělé renomé této společnosti a Vám, zákazníkům, dopřejí vždy jen tu nejlepší kvalitu. Svými podnikatelskými záměry se Ambra Group postupně vypracovala ke třem divizím – interiéry, outsourcing zásobování režijním spotřebním materiálem a samozřejmostí je e-shop.

Vše funguje jednoduše a rychle. Pokud zákazník vysloví přání o vybavení jeho kanceláře, Ambra Group udělá architektonický návrh na míru přesně podle požadavků, vytvoří projekt a následně realizuje dodání nábytku a jeho montáž.

Divize outsourcing má na starost komplexní péči o zákazníka spojenou s pravidelnými dodávkami produktů, tedy tzv. nepřímých režijních spotřebních materiálů. Odběratel si tak může vybrat z několika tisíců výrobků dle svých aktuálních potřeb.

Nezbytnou součástí společnosti je e-shop – zásilkový obchod. Na stránkách katalog.ambra.cz je pro Vás připravena aktuální nabídka, a tak lze vše sledovat i z pohodlí domova. V případě, že budete chtít mít přehled o všech aktuálních akcích, můžete si zaregistrovat svůj e-mail k odběru novinek.

Internetový obchod společnosti Ambra Group Vám nabízí kvalitní a profesionální vybavení kanceláří. V naší nabídce najdete vše - od kancelářského nábytku, který zahrnuje kancelářské stoly, židle a otočná křesla, šuplíkové kontejnery, kancelářské skříně, úschovné prostory a kartotéky, až po doplňkové prezentační vybavení - flipcharty, magnetické tabule, obalové materiály a další.
Ať už jste řemeslník nebo potřebujete vybavit firemní či soukromou dílnu, máme pro vás řešení v podobě nabídky dílenského nábytku a vybavení. Základem jsou dílenské pracovní stoly - ponky, kovové skříně, úložné prostory a nářadí. Nabízíme také rozsáhlé kvalitní regály k vybavení skladů. Vybírat můžete z kompletních regálových systémů i jednotlivých dílů.
V nabídce nechybí ani sortiment na celoroční údržbu objektů a komunální techniku, včetně odpadových kontejnerů a popelnic.

Jaké výhody získáte při nákupu a spoluprací se společností Ambra Group?
  • Důvěra a kvalita - obchodujeme a část sortimentu přímo vyrábíme již více než 20 let - za takovou dobu jsme získali řadu spokojených zákazníků, firemních i soukromých
  • Skladovost - jako přední dodavatel vybavení objektů máme velké skladové zásoby, případně umíme rychle zajistit doplnění zboží
  • Cena - v případě kompletního vybavení kanceláří, dílen a dalších prostor pro firmy a organizace, jsme schopni poskytnout výhodnější ceny - poptejte již dnes!
  • Zodpovědnost - jsme vlastníky certifikátů životního prostředí a podporujeme ekonomický i sociální rozvoj naší společnosti

Přijďte k nám, rádi se o Vás postaráme.

Nahoru

Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Sedliště 398
739 36 Sedliště

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Odběr novinek
Editace, odhlášení

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2024, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.