INTERAKTIVNÍ STAVEBNICE KOSTKY - interaktivní tabule

INTERAKTIVNÍ STAVEBNICE KOSTKY - interaktivní tabule

Datum: 11.5.2016

Dnešní doba si žádá posuny vpřed, a proto Vám nabízíme krok, jak Vaši učebnu vybavit moderně s maximem využití a s investicí, která vydrží dlouhá léta.

Dovolujeme si Vám nabídnout novinku v projekční technice, kterou tvoří interaktivní sestava skládající se z hliníkového držáku tabule, keramické magnetické tabule, zvedacím stojanu a samozřejmě špičkovým projektorem.

Kouzlo celé sestavy spočívá v tom, že tabule se zvedacím stojanem a projektorem nemusíte pořizovat současně. Nabízíme Vám zajímavou možnost, jak si interaktivní tabuli ekoTAB® poskládat podle Vašich možností, představ a to tak, aby co nejvíce vyhovovala potřebám a finančním možnostem. Jednotlivé „kostky“ můžete přidávat postupem času.

ekoTAB® keramická tabule se Stojanem zvedacím AL - kostka číslo 1

Jednodílná nebo třídílná křídlová tabule ve variantě pro popis fixem, křídou nebo kombinace obojího.

Pokud zvolíte například třídílnou sestavu tabulí, plocha prostředního dílu je bílá s povrchem eliminující odlesky. Je vhodná pro použití s projektory s krátkou projekční vzdáleností. Plochu středního dílu tabule je možné popisovat za sucha stíratelnými fixy.

Tabule jsou vyrobeny z certifikované dvouvrstvé keramiky e3 vypalované nad 800°C. Jedná se tedy o vysoce kvalitní povrch, výborně stíratelný a odolný proti blednutí barev. Kroucení tabulí brání několikavrstvá konstrukce, která je zárukou jejich dlouhé životnosti.
Díky bočním křídlům tabule bude mít uživatel i při projekci dostatek místa pro případné poznámky a popisky.

Provedení plochy křídel je variabilní, lze si vybrat barvu a typ pro popis křídou nebo fixem. Uživatel má také možnost volby rastru – potisku křídel například linkami, notovou osnovou, čtvercovou sítí apod.

obr.: příklady volitelných rastrů na křídla tabulí

Hliníkový zvedací stojan ekoTAB® v rozměrech 1600 x 950 mm nabízí snadnou montáž a umožňuje pohodlné a komfortní zvedání a spouštění v rozsahu 56 cm. Proto je vhodný pro prostředí s výškovými rozdíly mezi uživateli a nabízí tak pohodnou manipulaci jak žákům, tak učitelům. Hliníková konstrukce je profesionálně vyvinutá tak, aby byl zajištěn její snadný a tichý chod a je uzpůsobena tak, aby byla potřeba jen její minimální údržba.

ekoTAB® univerzální hliníkový držák (rameno) pro projektor - kostka číslo 2

Ještě nevíte, jakou značku projektoru pořídíte? Nevadí. Univerzální rameno ekoTAB® (držák pro projektor) je zkonstruováno tak, aby bylo možné je použít pro různé typy projektorů.

obr.: ekoTAB® Univerzální rameno AL je jediné univerzální rameno certifikované pro použití se Stojanem zvedacím AL

Kvalitní hliníková konstrukce má design sladěn se zvedacím stojanem ekoTAB®. Samozřejmostí této konstrukce je vedení kabeláže uvnitř ramene a proto celá konstrukce budí velmi elegantní dojem. Součástí ramene je univerzální systém uchycení projektoru, a tudíž není potřeba při případné změně projektoru kupovat nové rameno nebo speciální adaptér. Uživatel se tak může kdykoli rozhodnout projektor vyměnit, starý projektor odmontovat a namontovat nový. Rameno je opatřeno výsuvným profilem, díky kterému je možné jeho seřízení podle potřeb.

Projektor - kostka číslo 3

Posledním a neméně důležitým dílem skládačky je projektor. Vyberte si ten, který Vám bude vyhovovat cenově, nebo z pohledu funkčnosti. Interaktivní, neinteraktivní, umožňující dotyk, s delší zárukou, s pochvalnými recenzemi... Pokud nemáte v této oblasti znalosti, doporučujeme navštívit stránky výběr projektoru, na které si o projektorech můžete přečíst informace a zvolit ten, který splní Vaše očekávání. Doporučujeme vybírat ze široké nabídky ultrakrátkých projektorů, které neoslňují uživatele při pohledu do místnosti, promítaný obraz není stíněn a na tabuli se netvoří nežádoucí odlesky. Interaktivní projektory mají zabudovaný interaktivní snímač přímo v projektoru, nepotřebují tedy již žádnou další technologii interaktivity.

Tabule ekoTAB mají dlouholetou tradici a jsou vyvinuty tak, aby nejen ve školách sloužily několik destítek let. Technické pokroky nejen interaktivních projektorů jde stále kupředu a stavebnicový systém Vám zaručuje, že se vaše interaktivní sestava nestane „starým železem“.

V případě zájmu o bližší informace nebo pro nabídku určenou přímo pro Vás nás můžete kontaktovat na online chatu na našem e-shopu, nebo volejte na číslo +420 558 639 137.


Těšíme se na Vás,
Tým Ambra.


Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Sedliště 398
739 36 Sedliště

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Odběr novinek
Editace, odhlášení

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2024, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.