Kancelářské židle - 3 novinky v AKCI

Kancelářské židle - 3 novinky v AKCI

Datum: 3.8.2018

Abychom Vám zpříjemnili prázdniny, připravili jsme si pro Vás 3 novinky v sortimentu kancelářských židlí. Pokud se Vám některá z nich zalíbí, srpen je ideálním měsícem pro její zakoupení - do konce prázdnin Vám totiž nabízíme tyto novinky s akční slevou! A nyní si je pojďme stručně představit.


Kolečková židle DURANGO je levná varianta kancelářské židličky. Avšak i přes svou nízkou cenu nabízí houpací mechanismus s aretací v základní poloze a nastavením síly protiváhy. Nechybí výškově nastavitelný píst a integrované područky. Plastový opěrák je perforovaný a potažený síťovinou, takže Vám nebude horko na záda ani v těch nejparnějších letních dnech. Svou oblibu si jistě získá jako studentská židle. Vybrat si můžete variantu s šedou nebo světle šedou síťovinou.


Skutečné pohodlíčko Vám dopřeje kancelářská židle ABOVE s podhlavníkem a měkkými područkami. Má synchronní mechanismus s několikanásobnou aretací a nastavením síly protiváhy, takže se dokáže skvěle přizpůsobit každému uživateli. Výšková nastavitelnost je u područek i u bederní opěrky. Zároveň disponuje flexibilně nastavitelnou opěrkou hlavy. Kolečka jsou vhodná pro všechny povrchy. A prodyšná síťovina na opěrce a podhlavníku zajistí příjemné větrání. Barvu síťoviny si můžete vybrat černou, modrou nebo bordó.


Moderní kolečková židle NEXT s podhlavníkem a područkami splňuje veškeré náročné požadavky pro plnohodnotné sezení. Disponuje synchronním mechanismem s trojnásobnou aretací umožňující plynulou proměnu úhlu sedáku a opěráku. Eliminuje tak postižení vyvolané opakovanými pohyby malého rozsahu při práci s PC (RSI - Repetion Strain Injury). Zároveň také předchází trvalému statickému napětí svalů způsobeného častou změnou polohy těla a aktivním posezem při práci s počítačem.
Opěrka je potažena prodyšnou šedou síťovinou. Čalounění podhlavníku a sedáku je elegantně prošívané a nabízíme jej v barvě černé nebo šedé.

kancelářská židle NEXT

AKČNÍ NABÍDKA PLATÍ PRO MĚSÍC SRPEN!


Související položky

Kancelářská židle Antares ABOVE černá

Kancelářská židle Antares ABOVE černá

nosnost 120 kg, synchronní mechanismus s několikanásobnou aretací a nastavením síly protiváhy

5 720,-

6 921,- s DPH

6 dnů

Kancelářská židle ANTARES NEXT PDH černá

-23%
Kancelářská židle ANTARES NEXT PDH černá

nosnost 130 kg, výškově a úhlově nastavitelný podhlavník, aluminiová základna

4 769,-

5 770,- s DPH

6 dnů

Kancelářská židle ANTARES NEXT PDH šedá

-23%
Kancelářská židle ANTARES NEXT PDH šedá

nosnost 130 kg, výškově a úhlově nastavitelný podhlavník, aluminiová základna

4 769,-

5 770,- s DPH

6 dnů

Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Sedliště 398
739 36 Sedliště

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Odběr novinek
Editace, odhlášení

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2022, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.