Poděkování našim zákazníkům za rok 2023!

Poděkování našim zákazníkům za rok 2023!

Datum: 18.12.2023

Vážení zákazníci, milí přátelé,

dovolte nám vyjádřit velké poděkování všem našim novým i stálým zákazníkům za jejich důvěru a podporu v roce 2023.

Rok 2023 byl pro nás naplněn výzvami a příležitostmi. Snažili jsme se vyrovnat s důsledky celosvětového dění a neustálými změnami na trhu. Energetická krize ovlivnila dostupnost a ceny našich produktů, avšak díky naší oddanosti a tvrdé práci jsme dokázali tyto problémy překonat. Za vaši trpělivost a pochopení v této náročné době vám upřímně děkujeme.

Nechceme zůstat na místě, a proto jsme pro rok 2024 připravili několik zajímavých novinek. První z nich je zcela nová mobilní verze našich webových stránek. Díky mobilnímu přizpůsobení si naši zákazníci budou moci pohodlně vyhledat a nakupovat zboží přímo ze svých mobilních zařízení, kdekoli a kdykoli budou potřebovat.

Další velkou novinkou bude rozšíření možností filtrace produktů. Chápeme, jak důležité je pro vás snadné vyhledání přesně toho, co hledáte. Proto jsme přidali parametrickou filtraci, která vám umožní upravit vyhledávání podle specifických preferencí a potřeb. Díky této vylepšené funkčnosti budete mít lepší orientaci v naší široké nabídce.

Rok 2023 byl pro nás také obdobím expanze a úspěšných partnerství. Navázali jsme nové spolupráce a rozšířili portfolio našich produktů, abychom mohli lépe vyhovět vašim individuálním požadavkům. S našimi partnery jsme připravili nové a zajímavé nabídky spolu s akčními slevami, které vám přinesou maximální výhody a přidanou hodnotu.

V roce 2023 jsme také pokračovali ve vylepšování našich služeb na základě zpětné vazby od našich zákazníků. Vaše názory a připomínky jsou pro nás neocenitelné a pomáhají nám neustále zlepšovat naše služby. Děkujeme vám za všechny podněty a konstruktivní zpětnou vazbu, která nás vede kupředu.

Zhodnotíme rok 2023 jako období plné výzev, ale také úspěchů a růstu. Díky vaší podpoře jsme dokázali čelit obtížným situacím a zároveň jsme inovovali a rozšiřovali naši nabídku. Rok 2023 nám poskytl mnoho cenných zkušeností a motivace, abychom i v nadcházejícím roce 2024 pokračovali ve vylepšování našich služeb a přinášeli vám ty nejlepší produkty.

Děkujeme vám ještě jednou za vaši přízeň a přejeme vám šťastný a úspěšný rok 2024!

Se srdečným pozdravem,
Tým AMBRA.


Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Sedliště 398
739 36 Sedliště

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Odběr novinek
Editace, odhlášení

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2024, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.