V pohodlí si vychutnejte svátky

V pohodlí si vychutnejte svátky

Datum: 16.10.2014

Po čem touží většina lidí, kteří pracují v kancelářích, nebo jen v práci většinu času prosedí u pracovního stolu? Možná je to výkonný počítač, kvalitní kávovar, nenáročný šéf, nebo snad útulnější prostředí? Ne! Každý, kdo se živí takovým typem sedavého zaměstnání, ví, že nejdůležitější je křeslo, či židle na které sedí celou svou pracovní dobu. Není nic horšího, než když Vás po dvou hodinách usilovné práce začne bolet v kříži.

O páteř je potřeba umět pečovat, protože nesprávná poloha při sezení může mít nedozírné následky. Začíná to bolestmi zad, hlavy a v nejhorším případě to končí na operačním sále.

Proto bychom židli, nebo křeslo, na kterém trávíme hodně času, měli vybírat pečlivě a s rozvahou. Rozhodně se nevyplatí šetřit, protože se nám vložená investice určitě vrátí!

Pokud vám není jedno co se s vašimi zády děje a chcete mít jistotu kvalitního pracovního zázemí – využijte akční nabídky společnosti Ambra. Je pro Vás připravena unikátní nabídka s lákavými slevami až 30%

Zájemcům o klasicky honosné kožené křeslo s masivním dřevem doporučujeme typ PHOENIX. Kvalitní hovězí kůže zaručuje pohodlné sezení i po několika hodinách práce. Zkrátka křeslo pro chlapy!

Manažerská židle LOS ANGELES je svým zpracováním vhodná spíše pro ženy. Velmi decentní světlá hovězí kůže v nádherném moderním designu zaručuje, že se tento kousek stane nepřehlédnutelným módním doplňkem ve Vaší kanceláři.


Naopak židle SARASOTA poslouží spíše nenáročným uživatelům, kteří volí klasický design a potrpí si především na funkčnost. Má nastavitelnou výšku sedáku, houpací mechanismus a ve standardní výbavě také pojezdová kola vhodná na tvrdý i měkký povrch, tudíž koberce nejsou žádný problém. Obdobným produktem je rovněž manažerské křeslo CHICAGO, které už však působí masivnějším dojmem.

Závěr patří gurmánům ve světě židlí a křesel. Typy DALLAS, nebo NEW YORK jsou luxusní kožená křesla velmi reprezentativního vzhledu. Jedná se o neobyčejná robustní křesla vhodná pro ty nejnáročnější zákazníky.


Zkrátka je to nabídka, ve které si přijdou na své opravdu všichni, a tak neváhejte a ještě dnes si vše prohlédněte na stránkách našeho e-shopu. Najdete zde i konkrétní parametry všech výrobků a veškeré doplňující informace. A pozor! Při platbě předem budete mít dopravu zcela zdarma.

A nakonec malá rada - při sezení je vhodné střídat 2 fáze. Aktivní a relaxační. Aktivní znamená držet záda vzpřímené, nebo nakloněné. Jednoduše, aby byla rovná. Po nějaké době začne poloha přirozeně ochabovat, svaly se uvolní a na řadě je fáze relaxační. Na pár minut záda uvolněte, sesuňte se na židli, nebo se krátce projděte.

Přijďte k nám, těšíme se na Vás!


Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Sedliště 398
739 36 Sedliště

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Odběr novinek
Editace, odhlášení

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2024, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.