JSME TU PRO VÁS JIŽ 28 LET

JSME TU PRO VÁS JIŽ 28 LET

Datum: 29.10.2014

Společnost Ambra vytváří nové hodnoty pro své zákazníky už pěknou řádku let. A my jsme se rozhodli, že vám tuto firmu s tradicí představíme od úplných začátků. To se však musíme v čase přenést o 28 let zpět…

Píše se rok 1991 a do obchodního rejstříku se právě zapsala nová firma. Ano, tušíte správně – Ambra. Následující dva roky jsou ve znamení poznávání nových zákazníků a jejich potřeb. Firma sídlí ve Frýdlantě nad Ostravicí a zabývá se maloobchodním prodejem.

Nutno podotknout, že firma rostla obdivuhodně rychle, a tak už za 3 roky po založení vzniká, díky zručným zaměstnancům, velkoobchod kancelářského nábytku a realizují se první projekty zabývající se interiéry. Důležitými mezníky jsou však roky 1996 a 1997. Ambra stěhuje svůj velkoobchodní sklad do Sviadnova u Frýdku –Místku a následně se firma „rozpadá“ do čtyř menších společností. Vůdčí společností se stává AMBRA - Group, s.r.o. a pod ní vznikají AMBRA - Consulting, s.r.o., AMBRA - Invest, s.r.o. a AMBRA -Trade, s.r.o.

(www.ambra.cz v roce 1998)

AMBRA - Group, s.r.o. si postupně vybudovala celkem 3 divize:

  • Komplexní realizace interiérů „na klíč“;
  • Velkoobchod režijním spotřebním materiálem;
  • Internetový zásilkový obchod (E-shop).

A právě divize internetového zásilkového prodeje prošla, díky moderním technologiím, za svou 16 letou existenci největšími změnami. Stále stejné zůstává snad jen naše pracovní nasazení a motto:

„Protože kvalita není setrvalý stav, ale cesta trvalého zlepšování, snažíme se o neustálé monitorování všech podnětů našich zákazníků. Na základě jejich vyhodnocení cíleně směřujeme své úsilí, jehož výsledkem je vybudování dobrých a pevných vztahů s našimi obchodními partnery“.

A jelikož z praxe víme, že na vzhledu zkrátka záleží, zaměřujeme se velkou mírou také na to, jak budou naše webové stránky a potažmo také e-shop vypadat navenek. Náš zkušený tým dnes a denně zkoumá nové možnosti, jak tuto oblast zdokonalovat a jak prezentovat naše produkty zákazníkům v co možná nejlepším světle. Na důkaz toho, že nejde o plané řeči – podívejte se sami, jaké pokroky e-shop udělal. Takto nějak vypadal jeden z prvních e-shopu z roku 2001:

A jak vypadá dnes, o tom si můžete udělat obrázek sami. Nejde jen o vzhled, ale samozřejmě také o zkvalitnění námi poskytovaných služeb. Novinkou je například poskytování informací on-line pomocí chatu, nebo anketa, ve které od Vás zjišťujeme, co by bylo dobré ještě zlepšit. Prostě a jednoduše – chceme jen to nejlepší!

Zachovejte nám přízeň i nadále a zmiňte se o nás u Vašich přátel a příbuzných. Pro spokojenost našich zákazníků uděláme i zdánlivě nemožné! A nezapomeňte, nově nás nyní najdete ve Frýdku-Místku u vlakového nádraží.

Shlédnout postupný vývoj našeho e-shopu a stránek můžete na stránkách internetového web archivu http://web.archive.org/web/*/katalog.ambra.cz a http://web.archive.org/web/*/www.ambra.cz, kde naleznete přehled historie webu a tak získáte obraz vývoje našich prací od počátku až do současné doby.

Zde můžete vidět náhled postupného vývoje stránek:

Historie katalog.ambra.cz
Historie www.ambra.cz

Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Sedliště 398
739 36 Sedliště

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Odběr novinek
Editace, odhlášení

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2024, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.