ZVAŽTE TO POŘÁDNĚ!

ZVAŽTE TO POŘÁDNĚ!

Datum: 8.9.2014

Pod pojmem „dobrá váha“ si každý představuje něco jiného. Žena vidí ideální postavu jako z módního časopisu, muž horu svalů na svém těle, řezník dokonale vykrmené prase na porážku a letištní kontrola zase limitům vyhovující zavazadlo. Jedná se o obligátní a spíše úsměvné fráze, ale málokdo si uvědomuje, že vlastnit kvalitní a přesně měřící váhu může být velmi důležité.

Na odměření mouky do těsta nám postačí jen přibližné hodnoty zvážené na běžně dostupných domácích váhách, avšak v laboratořích a podobných provozovnách může mít někdy pár gramů navíc fatální následky.

Ambra-Group, s.r.o. to moc dobře ví, a tak si pro Vás připravila na měsíc září novou slevovou akci, ve které najdete profesionální plošinové a kompaktní váhy za nejlepší ceny!

Těm, kteří si vystačí s jednodušším přístrojem, je určena kompaktní váha SOEHNLE CW. Pyšní se robustní konstrukcí s plastovým krytem a disponuje pouze jedním ovládacím tlačítkem, které tak zaručuje velmi snadnou manipulaci. Výhodou je, že může být napájena jak ze sítě, tak i z vestavěného akumulátoru. Zájemci o tuto váhu si mohou vybrat mezi modely s rozsahem max. 5 kg, 10 kg nebo 20 kg.

Novinkou v našem sortimentu jsou kompaktní váhy SOEHNLE PROFESSIONAL 9202. Jedná se o dvourozsahové váhy, které tak zaručují co nejpřesnější měření. Uživatelé zcela jistě ocení dobře čitelný a podsvícený displej s číslicemi o velikosti 50 mm.

Pokud hledáte váhu, která bude schopna odolat zhoršeným podmínkám, jako je vlhko či prašno, pak je pro Vás tou správnou volbou „příbuzná“ té předešlé – typ 9115 s rozsahem až do 30 kg. Váha je napájena opět ze sítě, nebo je schopna pracovat na 4 tužkové baterie (cca 200 hodin).

A nyní pro příznivce plošinových vah. Modely ISHIDA IGX nebo IGB nabízíme s 10% slevou! Tyto cejchuschopné váhy s možností horizontálního náklonu displeje uspokojí zejména ty, kteří vyžadují funkci nastavení a hlídaní limitů hmotnosti (se zvukovou signalizací). Model IGB s LCD displejem je napájen baterií, zatímco model IGX s VFD displejem, ze sítě. Váhy jsou vhodné pro vážení až do 150 kg.


V našem e-shopu katalog.ambra.cz mimo jiné nabízíme také široké spektrum příslušenství ke všem modelům vah. Zvažte naši nabídku – my Vám garantujeme, že budete spokojeni.

Nabídka platí do 31.9.2014


Kontakty

AMBRA-Group, s.r.o.
Sedliště 398
739 36 Sedliště

  • IČ: 25379887
  • DIČ: CZ25379887

Provozní doba:
Po-Pa
7:00 - 15:30

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Odběr novinek
Editace, odhlášení

AMBRA-Group, s.r.o.
Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 639 137-8
E-mail: katalog@ambra.cz
Copyright © 2024, katalog.ambra.cz

Facebook_katalog.ambra Instagram_katalog.ambra RSS kanál katalog ambra
Zavoláme Vám 602 519 824
;

Používáme soubory cookies

Tato webová stránka ukládá data, jako jsou soubory cookie, aby umožnila základní fungování stránek, jakož i marketing, personalizaci a analýzu. Nastavení můžete kdykoli změnit nebo přijmout výchozí nastavení.